عنوان کامل پایان نامه :

 تحلیل فضایی موانع و محدودیت­های توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی خانوارهای روستایی

قسمتی از متن پایان نامه :

– ارتباطات؛ شامل برقراری ارتباط و دسترسی آسان خانواده­ها به مدیران و سرپرستان، شفافیت و روشن بودن ارتباطات کاری خانواده­ها با مدیران و سرپرستان و اطلاع خانواده­ها از امور جاری کمیته امداد در ارتباط با حوزه کاری خود و… می باشد.

– محیط کاری؛ مانند عوامل موثر که کمابیش در سازمان­ها بر روی آن تاکید می­گردد، محیط کاری می باشد. اهمیت به ایمنی و سلامت خانواده­ها در محیط کار، ایجاد جایگاه­های مناسب جهت کاهش فشار و تنش­های موجود در محیط کار می­تواند مانند موارد مرتبط با محیط کار باشد.

– بهینه­سازی فرآیندها و روش­های کاری؛ شفاف و مشخص بودن گردش کار و اطلاعات، مستندسازی روش­های کاری و بازنگری دوره­ای و اصلاح روش­های کاری و ساده­سازی امور از عوامل موثر در برآورده شدن بهینه­سازی فرآیندها و روش­های کاری می باشد.

– اطلاعات، دانش و مهارت شغلی، جهت تامین این عامل وجود امکانات برای توسعه مهارت­های شغلی در خانواده­ها، وجود زمینه­های آموزش موثر و کارا و داشتن اطلاعات فنی و تخصصی در ارتباط با مشاغل می­تواند مفید باشد (شاه­حسینی، 1390: 130-129).

 

سوالات یا اهداف این پایان نام

    شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

  • چه اقدامی در جهت توانمندسازی اقتصادی خانوارهای روستایی تحت پوشش کمیته امداد در منطقه سیستان تأثیر اساسی دارد؟
  • رفع موانع یا محدودیت‎های مطرح در توانمندسازی اجتماعی این خانوارها مستلزم چه نوع تغییراتی می باشد؟
  • آیا بین شدت اثرات موانع یا محدودیت­های مطرح در توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی خانوارهای ساکن در روستاهای مرزی و سایر روستاها اختلاف معناداری قابل نظاره می باشد؟

 دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک پایین صفحه